Regulamin Forum


§1. Forum retromuzyka.pl służy do prowadzenia dyskusji, wymiany poglądów i opinii oraz wzajemnej pomocy w zakresie danych działów tematycznych forum z zastrzeżeniem §11. Ich przedmiotem może być tylko i wyłącznie tematy strony i jej pochodne dziedziny.

§2. Korzystanie z forum jest bezpłatne.

§3. Publikować posty na forum może każdy zarejestrowany użytkownik.

§4. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści prezentowane przez innych użytkowników.

§5. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, mające na celu jego obejście lub naruszające dobre obyczaje, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność lub zmierzające do naruszenia praw innych osób.

§6. Zgodę na reklamowanie lub promowanie swojej działalności na forum w jakiejkolwiek formie wydać może jedynie Administrator do którego należy się zwrócić za pośrednictwem systemu e-maila.

§7. Zabronione jest prowadzenie zbędnych polemik, składających się m.in. z dużej ilości krótkich postów bez treści merytorycznej, znacząco odbiegających od głównego tematu, a także ostrych wypowiedzi i kłótni.

§8. Wszelkie tematy, których forma przyjmie charakter czatu internetowego lub luźnej pogawędki, a które mogą być kontynuowane drogą prywatnych Wiadomości, komunikatorów internetowych lub e-maili będą zamykane, ewentualnie usuwane będą konkretne posty.

§9. Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania danych użytkowników i ich postów

§10. Administratorzy i Moderatorzy maja prawo do usuwania całości lub jego części, zmiany lub zamykania każdego tematu oraz postu, który narusza regulamin forum.
Usunięciu lub modyfikacji mogą podlegać w szczególności posty:
– nieczytelne pod względem stylistycznym,
– napisane wyłącznie dużymi literami albo innym kolorem niż czarnym,
– z rażącą ilością błędów ortograficznych,
– nie wnoszące treści merytorycznych,
– umieszczone “jeden pod drugim” przez tego samego nadawce
– powielane w różnych miejscach na forum
– błędne pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa
– będące forma ogłoszenia

§11. Ocena czy powyższy regulamin został naruszony przez użytkownika w jakimkolwiek jego punkcie oraz w jakim stopniu zależy tylko i wyłącznie od Administratora i Moderatora forum.
W takim przypadku użytkownik może otrzymać ostrzeżenie lub zostać usunięty z forum.
Usuniecie z forum nie musi być poprzedzone ostrzeżeniem.

§12. Każda osoba może posiadać tylko jedno konto na forum. Złamanie tej zasady grozi sankcjami określonymi w niniejszym regulaminie.

§13. Administratorzy i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany treści regulaminu.

§14. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na stronach retromuzyka.pl nie mogą być publikowane i redystrybutowane bez pisemnej zgody administratorów strony retromuzyka.pl . Materiał który jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami  nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Kopiowanie, przedruk tekstów , zdjęć i wszelkich materiałów zamieszczonych na łamach strony  oraz ich udostępnianie w mediach elektronicznych jak również w innej formie jest możliwe wyłącznie za pisemną zgodą administratorów strony retromuzyka.pl lub autorów publikacji.

 


Logo_07_15-text

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 21.10.2013 | przez: procomgra | Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij