listaPrzeb

Właśnie wchodzimy w trzeci rok istnienia naszego portalu retromuzyka.pl
Z tej okazji proponujemy naszym sympatykom nowy projekt.
Dwa dotychczasowe lata pozwoliły nam na duże rozeznanie kędzierzyńskiego rynku muzycznego. W naszej ocenie, króluje głównie rock’n’roll. Jednak, gdyby dobrze się rozejrzeć, można dostrzec również inne gatunki muzyczne. Wystarczy przeglądnąć clipy kędzierzyńsko-kozielskich formacji zamieszczone na bardzo popularnym portalu YouTube. Właśnie różnorodność napotkanych tam materiałów natchnęła nas na stworzenie naszej, własnej listy przebojów. Pod publiczny osąd pragniemy poddać efekty pracy kędzierzyńsko-kozielskich twórców, niezależnie od gatunków muzycznych jakie preferują. Jedynym kryterium jakie przyjęliśmy, jest to, aby na liście przebojów znalazły się utwory związane z naszym miastem. Czy to poprzez: wykonawców, autorów tekstu, autorów muzyki itp.
Na początek przedstawiamy 48 piosenek, które zostały wybrane w sposób zupełnie przypadkowy z materiałów dostępnych na You Tube. Chcemy dokonywać cyklicznego podsumowania notowania listy w okresie miesięcznym. Po upływie roku z pośród zwycięzców każdego miesiąca wybierzemy przebój roku.
Uczestnikom naszej zabawy umożliwiamy przedstawienie własnych propozycji.

Team retromuzyka.pl


 

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 16.11.2015 | przez: procomgra | Kategoria: Bez kategorii

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij