dedykacja-Old-Breakout_001

Do Redakcji „Retromuzyki”

W imieniu Krzysztofa Dłutowskiego, Józefa Hajdasza, Tadeusza Trzcińskiego. Winicjusza Chrusta, Zbigniewa Wypycha oraz moim przekazuję Waszej Redakcji nagrane niedawno ponownie po 40 latach utwory: „Modlitwa” i „ Oni zaraz przyjdą tu”. Znajdą się one na płycie „OLDBREAKOUT 2014”.
Skoro zapisane mi było w gwiazdach zostać członkiem legendarnej grupy „Breakout” to stało się to za sprawą Was, przyjaciół, mieszkańców Kędzierzyna – Koźla.
Dzisiaj dziękuję Wam za to.

Utwór „Modlitwa” śpiewam nieżyjącemu już członkowi zespołu „Kenedth” Jasiowi Klocowi z Koźla, z którym miałem przyjemność muzykować. Do zobaczenia w Niebie.

Kazik Pabiasz

05.05.2014

Pabiasz-Blues.pl
Breakout.com.plPremierowe nagrania
zespołu OLDBREAKOUT – maj 2014

plyty-CD


Oni zaraz przyjdą tu…

Odnowiona wersja utworu “Oni zaraz przyjdą tu…” zespołu OLDBREAKOUT
Play 1. oni-zaraz

 

Modlitwa–OLDBREAKOUT

Utwór ten Kazik Pabiasz dedykuje zmarłemu koledze Jasiowi Klocowi z zespołu Kenedth.
Play 2. modlitwa

 Jan KlocJan Kloc – Klawiszowiec, gitarzysta oraz pasjonat elektroniki sprzętu nagłaśniającego.
Zmarł 8 marca 1995 w Koźlu.
Na zdjęciu z Kazikiem Pabiaszem w czasie wspólnego występu.


Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 07.05.2014 | przez: procomgra | Kategoria: Artykuły

4 Comments

 1. Bronek Piróg napisał(a):

  Wiele łaczyło mnie z Kazikiem i ze smutkiem przyjąłem tą fatalną Informację. Miał zagrać na Pływadłach. Nie zdążył. Odpłynął do swoich kumpli i gdzieś tam grają i czekają na resztę kapeli

 2. Devil Inside napisał(a):

  Polska jest krajem demokratycznym i wyrażanie swoich opinii jest dozwolone. Przyglądając się jednak forom na polskich stronach zauważyłem ze są przepełnione jadem, nietolerancją, niekompetencją i chęcią dowalenia komukolwiek który odbiega od wyimaginowanych standardów piszących. Podejrzewam że są to wypociny niespełnionych osób które w anonimowy sposób chcą dać upust swoim fobiom i osobistych nienawiści do nie zawsze sobie znanych osób i wydarzeń. Obserwując to forum czekałem na tego typu wpisy, no i się doczekałem. Czytając wpisy juli i franciszka zauważyłem ze chyba maja ta sama dusze. Ja bym nie napisał swojego prawdziwego imienia z malej litery.”?”.Po pierwsze jest to błąd ortograficzny a po drugie błąd myślenia. Nazywanie zespołu Old Breakout coverowym jest nie do końca prawda, ponieważ 80% jego członków to muzycy z zespołu Breakout. Nikt nie odważyłby się nazwać cowerowymi zespołami znane grupy “Queen”, “Dżem”, “Deep Purple”, “Czerwono Czarni”, “Czerwone Gitary” oraz wiele innych, bo graja i śpiewają utwory swoich nieżyjących już liderów.
  Zespół Old Breakout jest przykładem ze można kultywować swoja twórczość muzyczna oraz utwory niezapomnianego polskiego artysty Tadeusza Nalepy i chwała im za to. Jeżeli juli, franciszkowi i Tomkowi to nie pasuje, włączcie sobie stary gramofon z płytą winylową i będzie OK. Macie demokratyczny wolny wybór. Wasze krytykanctwo jest na niskim poziomie, obraźliwe i niepoparte argumentami. Zostawcie ludzi którzy do końca swoich dni postanowili oddać się swoim pasjom i twórczości artystycznej w spokoju. Zespołowi Old Breakout i retromuzyce.pl życzę powodzenia.

 3. Teresa napisał(a):

  Franciszku,Julio…Każdego dnia trzeba posłuchać choćby krótkiej piosenki,przeczytać dobry wiersz,obejrzeć piękny obraz,a także,jeśli to możliwe,powiedzieć (napisać) parę rozsądnych słów…Weźcie to sobie do serca,zanim znów spróbujecie kogoś obrazić swoją głupotą i prostactwem.

 4. julia napisał(a):

  Uważam, że Starsi Panowie, którzy postanowili wytrzeć sobie twarze T. Nalepà, tylko dlatego, że brakuje im do emerytur, powinni odczuć na skórze, absolutny, ogólny bojkot twórczości, jaká próbujà uprawiać, tak mocno, żeby dotarło do ich głów, że nazwy “Breakout” nie należało nawet dotykać. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij