BannnerZuki

„MOMENT” z zespołem Żuki w kołobrzeskim Arka Medical SPA.

Podczas pobytu w ARKA MEDICAL SPA w Kołobrzegu miałem zaszczyt uczestniczyć w występie zespołu ŻUKI. W prawie czterogodzinnym programie zespół zaprezentował wiele znanych utworów zespołów „The Beatles” oraz „Czerwone Gitary”. Usłyszeliśmy także kilka kompozycji własnych z ostatniego albumu zespołu, zatytułowanego „Moment”.
W koncercie gościnnie wystąpił Joachim Perlik. Przypomniał on kilka piosenek z repertuaru Czesława Niemena, Stana Borysa, Karin Stanek, Skaldów, Andrzeja Dąbrowskiego oraz Andrzeja Zauchy. Atmosfera stworzona przez zespół, przeniosła słuchaczy w klimat lat sześćdziesiątych. Lat, których nie sposób zapomnieć.
Za zgodą wykonawców przedstawiam galerię fotografii z koncertu oraz utwory z albumu MOMENT.

Poniżej informacja o zespole, zamieszczona na okładce  płyty.

Z wielką przyjemnością prezentujemy autorską płytę Moment zespołu Żuki z Bydgoszczy z własnymi kompozycjami, której okazją zakończenia wieloletniego okazją stał się przypadający w 2012 roku Jubileusz 25. lecia zawodowej.

Zainspirowani fenomenem grupy The Beatles, której podobną nazwę wybrali w języku polskim czterej koledzy z jednej szkoły rozpoczęli swoją przygodę z muzyką tworząc zespół Żuki debiutując pierwszym koncertem w 1981 roku.

Później do Piotra Andrzejewskiego, Adama Staniszewskiego śpiewających gitarzystów, basisty Marka Posieczka oraz perkusisty Jurka Bołki dołączył w roli producenta Mirosław Balbuza i wspólnie w 1987 roku wystartowali w swoją zawodową .magiczną podróż”.

Dotychczas z sukcesami w tym samym składzie, także z wieloma światowymi gwiazdami muzyki rock i pop, występowali w 16. krajach świata, łącznie z legendarnym Klubem Cavern w Liverpool.

W gronie blisko 4000 wykonanych koncertów festiwalowych, plenerowych, klubowych, akustycznych i firmowych są także unikalne, ekskluzywne projekty z Orkiestrami Symfonicznymi przedstawiane głównie w Filharmoniach u boku ‘renomowanych dyrygentów.

Prezentowane od wielu lat własne piosenki razem z nowymi zawiera autorska płyta „Moment” a na drugiej „Music The Beatles” znalazły się covery ulubionych przebojów nagranych z okazji popularyzowanego przez zespół Jubileuszu 50. lecia kariery brytyjskiej ,wielkiej czwórki”oraz przyjazdu Paula Mc Cartneya do Polski.

Muzyczna droga Żuków, jak w piosence „The long and winding road” prowadzi przez wspaniale chwile i miejsca, także z Państwa udziałem.

Bardzo dziękujemy za jej dotychczasowy 25. letni owocny okres i ufamy, że jeszcze wiele przed nami… Zapraszamy do słuchania naszych piosenek i na koncerty Żuków…

www.zuki.pl

moment

Music-The-Beatles 

 Więcej informacji o zespole dowiecie się na ich oficjalnej stronie www.zuki.pl

 

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 02.12.2014 | przez: procomgra | Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij