magonMaciej Magoń – Urodziłem się 30 sierpnia w 1977 roku w Gnieźnie. Z muzyką zetknąłem się już we wczesnych latach szkoły podstawowej. Wraz z kolegą, który uczęszczał do szkoły muzycznej wspólnie zaczęliśmy napędzać się do grania. Kolegą tym był Mirosław Manista uczący się wtedy gry na pianinie i był w tym bardzo dobry, również posiadał dobry wokal. Jednak lata młodości szybko minęły i nasze drogi się rozeszły. W 2006 roku, mieszkając już w Kędzierzynie-Koźlu poznałem Jurka Mocha, który zaproponował mu wspólne granie na zabawach itd. Po dwóch latach współpracy postanowiłem założyć swój własny zespół pop-rockowy o nazwie SEKTOR wciągając w skład zespołu na gitarę basową Jurka. Zespół ten nagrał w 2009 roku trzy utwory: „Już nie wrócą tamte dni”, „Czarna Dama”, „Teraz już wiem”. Emitowane były one w radio PARK FM z Kędzierzyna-Koźla na przełomie lat 2009/2010. „Czarna Dama” – utwór ten podobał się szczególnie, co było to widoczne na koncertach. Zespół brał udział miedzy innymi w takim festiwalu jak MUZYCZNA JESIEŃ w Grodkowie. Następnie pokazał się na  kozielskim „Koz All Music Festival” w 2010 roku, gdzie  otrzymał wyróżnienie. Po pewnym czasie, ze względów osobistych,  zawiesiłem działalność grupy. Ciągle jednak w cichym kącie własnego pokoju tworzyłem kolejne kawałki. Po roku nawiązałem kontakt z Grzegorzem Dźwigaj (gitarzysta) i wspólnie w moim domu nagraliśmy własne szkice, by następnie stworzyć grupę o nazwie ARCHIVUM. Zespół ten nagrał w studio także trzy utwory jako demo: „Piękny Dżolo”,  „Tylko z Tobą” i „Twoje pięć minut”.

Inspiracją moją zawsze było codzienne życie, problemy, sytuacje, które zawsze gdzieś go po drodze w życiu mnie dotykały. Choć jestem gitarzystą, jednak bardziej się spełniam jako wokalista wykonujący utwory do własnych tekstów i własnej muzyki.

 

Maciej Magoń

 

 

LogoBannerCnjp_001

[separator]

[epsshortcode id=1935]

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 07.11.2013 | przez: procomgra | Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij