owm-zp_01

 

Nasze utwory puszczane były na antenie Radiowej Trójki, gdzie oficjalnie przywitano nas “na pokładzie” tegorocznego Orlen Warsaw Marathon Jam Session, w zeszłym roku grał tam m. in. Muniek Staszczyk.
W samym biegu, przed sceną, uczestniczyli m. in. Adam Małysz i Justyna Kowalczyk oraz ponad 20 tys innych profesjonalistów i amatorów biegania – zobaczymy, kto pojawi się w tym roku. W każdym bądź razie – będziemy tam i my, zagrzewać wszystkich do walki. Robiąc to, co potrafimy – czyli grając naszego Rock’n’Rolla.

Pozdrawiam,
Damian Trojniarz – Znikający Punkt


 

ORLEN Marathon Jam Session to przedsięwzięcie muzyczne skierowane do amatorskich zespołów, mające na celu promocję młodych kapel oraz doping maratończyków na trasie biegu. Idea projektu zakłada stworzenie atmosfery jam session i zainspirowanie widzów do czynnego kibicowania.

Spośród zgłoszonych zespołów wyselekcjonowane zostaną 33 kapele, które otrzymają zaproszenie do występu na trasie ORLEN Warsaw Marathon 2015. Ich nagrania zaprezentowane zostaną w audycjach Programu Trzeciego Polskiego Radia “Offensywa” oraz „W tonacji Trójki”. Selekcji zespołów dokona ambasador projektu  – Piotr Stelmach.

OWM_logoZespoły grające na trasie, równocześnie rywalizować będą w konkursie, w którym każdy z biegaczy będzie mógł oddać swój głos na formację, która dodała mu najwięcej energii na kolejne kilometry. Dodatkowo Jury złożone z dziennikarzy muzycznych i sportowych oceni zaangażowanie muzyków w interakcji z biegnącymi, kreatywność oraz warsztat muzyczny.

Dwa najlepsze zespoły zagrają koncert na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Źródło http://www.orlenmarathon.pl


Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 31.03.2015 | przez: procomgra | Kategoria: Archiwum, Co jest grane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij