banner

 

Kolejny wieczorek poetycki, na który zaprosił Darek Czarny to swoista uczta duchowa. Gospodarz spotkania posiada w sobie jakąś magiczną moc, jakiś magnetyzm, który przyciąga lubiących klimaty pięknego słowa pięknie oprawionego w nuty. Przebywanie w otoczeniu tak sympatycznych ludzi pozwala obronić się przed zalewem kiczowatych współczesnych produkcji telewizyjnych.

Tym razem zaproszenie Agnieszki Mecner oraz Darka Czarnego przyjęli: Ania Jelinek, Zdzisław Podloski, Basia Bandrowska, Ela I Staszek Zientarowie, Zdzisław Gruca, Knoppers & co, Jan Sitek, Iwona Staniszewska, Bronisław Piróg, Szymek Siwak

Wszyscy byli świetni. Mnie podobała się żartobliwa piosenka o weekendzie w wykonaniu Staszka Zientary, wiersze Zdzisława Grucy oraz występ nowo utworzonej grupy muzyczno poetyckiej Knoppers & co. Właśnie ta grupa wywołała ogólne poruszenie i gromkie brawa. Dawid jest nie tylko znakomitym interpretatorem klimatów rockowych, ale także świetnie się czuje w poezji śpiewanej. Brawo Dawid i spółka. Miło się Was słucha.

Klimat jaki tworzą Darek i Agnieszka powoduje, że ze spotkania na spotkanie rośnie grono sympatyków tych spotkań. Z niecierpliwością czekam na kolejny poetycki wieczór z Darkiem Czarnym.

Tekst i foto: Zbigniew Kowalski

Opracowanie graficzne: Zygmunt Pieluch


logoBannerFotter_gr

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł wyślij Like, a jeśli jeszcze umiesz pisać, skomentuj na Facebooku.
Share on Facebook
Facebook

Opublikowano dnia: 08.11.2015 | przez: procomgra | Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TŁUMACZENIE Google»
%d bloggers like this:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij